На фестивалі Atlas Weekend у Києві 18–20 липня «Нова пошта» запропонує відвідувачам нову послугу – зберігання особистих речей у поштоматах. Це рішення, яке поєднує зручність, безконтактність і цілодобовий доступ – все через застосунок, йдеться у повідомленні компанії.
Деталі
- Скористатися локером на фестивалі можна за фіксованою ціною – 100 грн за послугу. Максимальний термін зберігання становить пʼять днів.
- Поштомати №44413 та №44313 з функцією зберігання розміщені біля головного та інклюзивного входів. Залишити речі можна швидко та безконтактно – через застосунок «Нової пошти».
- Щоб скористатися послугою, достатньо: мати завантажений застосунок Нової пошти та увімкнений Bluetooth; відсканувати QR-код на поштоматі; перевірити дані та натиснути «Відкрити комірку», покласти речі, підтвердити завантаження та зачинити дверцята. Щоб забрати речі: відкрийте застосунок, сплатіть послугу, відчиніть комірку.
Контекст
Раніше співвласник компанії Володимир Поперешнюк заявляв, що «Нова пошта» може зайти в сегмент експрес-доставки їжі та фармацевтики, де панують Glovo та Bolt, якщо на це буде запит користувачів.
За три роки війни виторг групи Nova зріс удвічі, до 54,25 млрд грн. Чистий прибуток в середньому зростав на третину щороку, але у 2024-му – на 11%, до 3,81 млрд грн.
Перший квартал 2025-го – один із найгірших за час війни – прибуток впав на 21% порівняно з результатами січня-березня 2024-го, до 568 млн грн. Виторг за квартал зріс на 20,7%, до 14,33 млрд грн.
Компанія шукає нові ніші для зростання та оптимізовує штат. У 2021-му році засновники «Нова пошта» Вячеслав Климов і Володимир Поперешнюк інвестували в курʼєрський сервіс iPost. Це українська онлайн-платформа, що зʼєднує курʼєрів і відправників. Курʼєри реєструються в додатку iPost, де знаходять замовлення і доставляють їх за оплату.
1 лютого в «Новій пошті» стартувала реформа оптимізації бізнес-процесів, натхненна DOGE Ілона Маска. В НП вона отримала назву Nova IDEA, каже Поперешнюк. Що змусило НП вдатися до радикальної оптимізації, читайте тут.